Na Wielkanoc z paliwem z MZK

Grafika - Na ferie tańsze paliwo

Wyjazd do rodziny na Święta? Na podróż w daleką drogę najlepiej zatankować na stacji paliw MZK! Oprócz zawsze korzystnych cen, właściciele diesli mogą teraz zatankować ON Super w cenie ON.

Świąteczny okres to zawsze czas wzmożonych wydatków, warto je zatem ograniczyć, gdy jest po temu okazja. Na Samoobsługowej Stacji Paliw MZK ceny są konkurencyjne na co dzień. Obecnie jednak można też taniej zatankować lepsze paliwo.

Od środy, 27 marca 2024 r. ceny kształtują się następująco:

  • PB - 6,42 zł/l
  • ON - 6,59 zł/l
  • ON Super - 6,59 zł/l (najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 6.99 zł/l)
  • Ad Blue - 1,99 zł/l (najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 2,89 zł/l)

Diesel zero - dłuższe życie silnika

W dystrybutorze z ON Super nasi klienci znajdą najwyższej jakości olej napędowy B-zero, czyli paliwo bez biokomponentów. Ten rodzaj oleju napędowego jest dziś na stacjach paliw rzadkością.

Na podstawie prawie 100-letniego doświadczenia MZK w prowadzeniu autobusów, możemy śmiało powiedzieć, że układy wtryskowe naszych diesli na B-zero potrafią bezawaryjnie pracować nawet 1 mln km, czyli trzykrotnie dłużej bez naprawy niż na klasycznym paliwie B-7. Jeśli więc tankują Państwo klasycznego diesla, warto rozważyć zmianę lub przynajmniej co jakiś czas zatankować kilka razy paliwo bez biokomponentów i oczyścić w ten sposób silnik z osadów.

Jak dojechać na stację paliw MZK?

Stacja mieści się na terenie Zajezdni Autobusowej (wjazd od ul. Wielki Rów). Obecnie, dzięki lewoskrętowi, można na nią wjechać także od strony ronda Czadcy.

Masz firmę?

Mamy dla Ciebie specjalną ofertę!
O szczegóły zapytaj w Dziale Sprzedaży
ul. Legionów 220
tel. 56 612 18 05, 783 898 988
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tankuj u nas po korek korzyści!